Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu staje się z każdym rokiem coraz bardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Gorące lata, praca zdalna i urlopy spędzane w domach sprawiają, że klimatyzator do domu czy mieszkania staje się niezbędny i decyduje się na niego coraz więcej osób prywatnych.

Zadaniem klimatyzacji jest nie tylko chłodzenie, ale także ogrzewanie w   okresach przejściowych, osuszanie, a nawet i oczyszczanie powietrza.

Wybierając klimatyzator do domu warto zwrócić uwagę na ich energooszczędność, cichą pracę, wysoką jakość wykonania czy występujące tam filtry dbające o jakość powietrza w naszych domach

Oferowane przez nas urządzenia są najbardziej niezawodnymi klimatyzatorami na rynku. Montujemy je już od 20 lat zapewniając najwyższą jakość i niezawodność.

Klimatyzator do domu- jaki wybrać?

Klimatyzacja do domu musi być wcześniej odpowiednio zaprojektowana. Pomożemy w dobraniu najlepszego urządzenia, przygotujemy bezpłatną wyceną i zagwarantujemy niezawodną pracę klimatyzatora.  Jakość montowanych urządzeń sprawia, że udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji.

Różnorodność oferowanych urządzeń, pozwala na montaż klimatyzatora w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzator do domu- rodzaje

Ze względu na miejsce montażu oraz potrzeby mieszkańców wyróżnić możemy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przysufitowo-przypodłogowe. Dodatkowo można wybrać sobie klimatyzator odpowiedni do danego pomieszczenia, np.:

  • Klimatyzator do sypialni – niezwykle cichy i idealnie wkomponowujący się w przestrzeń pokoju,
  • Klimatyzator do pokoju dziennego wyposażony w inteligentny czujnik save&stop który zapewnia duże oszczędności energii poprzez wyłączenie się, gdy w pomieszczeniu nikogo nie ma.  Urządzenie z najwyższą klasą energetyczną A+++,
  • Klimatyzatory do pokoju dziecięcego z odpowiednimi filtrami zapewniają dziecku czyste powietrze, wolne od alergenów. Gwarantują dziecku spokojny sen w komfortowych warunkach,
  • Klimatyzator do salonu o niezwykłym designie zapewnia eleganckie uzupełnienie przestrzeni oraz możliwość szybkiego schłodzenia pomieszczenia w celu uzyskania odpowiedniej temperatury.

Klimatyzator i oczyszczacz powietrza

W ofercie mamy także urządzenia do oczyszczania powietrza. Coraz bardziej popularny staje się klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1, który zapewnia nam ochłodzenie w okresach letnich oraz czyste powietrze. Dużą zaletą tego urządzenia jest filtr, którego nie trzeba wymieniać, wystarczy opłukać pod bieżącą wodą. To nowoczesne  rozwiązanie zapewnia czyste powietrze, wolne od bakterii, zanieczyszczeń oraz smogu.

Klimatyzator Haier Jade Plus

Klimatyzator ścienny Jade Plus posiada filtr IFD, który zapewnia wysoką zdolność oczyszczania powietrza z pyłków, alergenów i innych szkodliwych substancji. Skuteczność jego jest równie wysoka jak w przypadku dostępnych oczyszczaczy,  Decydując się na klimatyzator i oczyszcza powietrza 2 w 1 zapewniamy sobie chłodzenie oraz oczyszczanie powietrza na najwyższym poziomie. Dodatkowo klimatyzator Haier Jade Plus posiada sterowanie wi-fi i charakteryzuje go bardzo cicha praca nawet do 15 dB.

Oczyszczacz powietrza

Do przedszkoli i szkół coraz chętniej wybierany jest  Oczyszczacz powietrza gwarantujący zdrowe i czyste powietrze. Oferowane przez nas oczyszczacze mają jeden z najwyższych wskaźników CADR- 500m3/h, jonizator powietrza oraz filtr 3 w 1 co zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania.

Oczyszczacz powietrza Haier. Rodzaje filtrów.

Oferowany oczyszczacz powietrza Haier posiada filtr 3 w 1 składający się  filtru wstępnego który usuwa największe zanieczyszczenia, filrtu HEPA – który usuwa z powietrza cząstki pyłu, kurzu i alergenów oraz filtru z węglem aktywnym, który usuwa trujące substancje takie jak formaldehyd, benzen czy amoniak.

Taki system filtracji zapewnia czyste powietrze w każdym pomieszczeniu.

Oczyszczacz powietrza Haier- zastosowanie

Dzięki kompaktowej budowie oczyszczacz powietrza jest doskonałym rozwiązanie do domu, mieszkania, przedszkola, szkoły czy biura, Kontrola jakości powietrza odbywa się poprzez wyświetlacz na urządzeniu, Wskaźniki informują o  stężeniu pyłów w pomieszczeniu i lotnych związków organicznych, dzięki czemu jakość powietrza jest zawsze pod kontrolą.

Wskaźnik CADR określa skuteczność oczyszczania uwzględniając powierzchnię pomieszczenia oraz objętość czystego powietrza wytwarzanego na minutę, Im wyższy jest ten wskaźnik tym większa jest skuteczność oczyszczania. W oferowanych przez nas urządzeniach wskaźnik ten wynosi aż 500 m3/h.

Nasze doświadczenie pozwala nam przygotować kompleksową ofertą pod każdą inwestycję na terenie całego województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Zadzwoń, napisz, umów się na bezpłatną wycenę i profesjonalne doradztwo!

Klimatyzacja Zielona Góra

Nieoceniona jest skuteczna i bezawaryjna Klimatyzacja. Zielona Góra to jeden z terenów na którym działamy z sukcesem od wielu lat. Proponujemy sprawdzone klimatyzatory Fuji Electric i coraz bardziej popularne klimatyzatory Haier. W ofercie mamy klimatyzatory do każdego pomieszczenia. Nasz zespół wyróżnia rzetelna i dokładna praca oraz terminowość.

Zapewniamy aż 10 lat gwarancji na klimatyzatory. Tym samym gwarantujemy profesjonalny montaż i dobrą jakość urządzeń.

Klimatyzacja Zielona Góra- najwięcej montaży

Jesteśmy firmą działającą od roku 1980 i mamy sprawdzony zespół fachowców. Wykonaliśmy już wiele montaży w domach, mieszkaniach, marketach, salonach meblowych, klinikach i innych. Dużym zainteresowaniem w lubuskim cieszy się klimatyzacja. Zielona Góra przoduje w ilości zapytań i montaży, które chętnie realizujemy.

Klimatyzacja Sulechów

Fachowe doradztwo, profesjonalny montaż i sprawny serwis gwarantują nam stałych klientów w całym województwie. Najlepszym rozwiązaniem na upalne dni jest klimatyzacja. Sulechów to kolejne miasto, które korzystając z naszego doświadczenia zapewnia klientom najlepsze warunki do mieszkania i pracy.

W naszej ofercie jest klimatyzacja do domu, mieszkania, biura oraz klimatyzacja do domku letniskowego, która musi nie tylko chłodzić, ale także ogrzewać. 

Klimatyzacja Sulechów. Split i Multi Split.

Szereg rozwiązań pozwala na montaż klimatyzacji w pomieszczeniach o różnych kształcie, gabarycie, uwzględniając także preferencje mieszkańców odnośnie umiejscowienia jednostki zewnętrznej. Popularna jest split klimatyzacja. Sulechów to miejscowość, w której rozwiązania takie stosuje się bardzo często. Jedna jednostka wewnątrz i jedna na zewnątrz budynku. Multi Split pozwala na montaż jednej jednostki zewnętrznej, do której podłączonych jest kilka jednostek wewnątrz.