Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja do biura

Gorące lata nie sprzyjają pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Obniżają komfort pracy i zmniejszają wydajność pracowników. Dlatego tak ważna jest odpowiednia klimatyzacja do biura.

Przy wyborze warto zwrócić uwagę na klasę efektywności energetycznej, gdyż ze względu na stałą pracę klimatyzatora ważne będzie zużycie prądu. Dlatego trzeba wybrać odpowiedni klimatyzator z klasą nawet A+++.

W ofercie posiadamy najlepsze, sprawdzone urządzenia, które montujemy nie tylko w obiektach biurowych, ale także popularna jest klimatyzacja w restauracji, hotelu, klimatyzacja  w klinice, salonie meblowym czy innych dużych obiektach komercyjnych.

Każdą inwestycję przed rozpoczęciem montażu szczegółowo poznajemy, aby móc Państwu zaoferować najlepsze rozwiązania. Natomiast najwyższą jakość klimatyzacji potwierdza aż 10 letnia gwarancja na urządzenia.

Klimatyzator w biurze

Jaki wybrać klimatyzator?

Odpowiedni klimatyzator do biura zapewni nie tylko komfortowe warunki do pracy w gorące lato, ale także ogrzewanie w okresie zimowym, oczyszczanie powietrza i utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie. 

Najczęściej stosowanym modelem w klimatyzacji do biura klimatyzatory kasetonowe, które można umieścić w suficie podwieszanym. Dzięki temu powietrze zostanie rozprowadzone równomiernie po całym pomieszczeniu zapewniając komfort wszystkim pracownikom.  Klimatyzatory kasetonowe o obwodowym przepływie posiadają żaluzje, które mogą być dodatkowo sterowane indywidualnie w zależności od potrzeb.

Rodzaje klimatyzatorów

Klimatyzator na szarą ścianę

Klimatyzator ścienny

Klimatyzator ścienny jest bardzo powszechnym rozwiązaniem zwłaszcza w mniejszych kawiarniach, restauracjach, pensjonatach, gdzie właściciele chcą schłodzić małą powierzchnię. Sprawdzają się także jako klimatyzacja domku letniskowego, gdyż pozwala nie tylko schłodzić pomieszczenie w upalne dni, ale także ogrzać w okresach przejściowych,

Klimatyzator ścienny można wkomponować w architekturę obiektu i zapewnić gościom jeszcze większy komfort. Urządzenia posiadają filtry oczyszczające powietrze, sterowanie wi-fi i charakteryzuje je cicha praca.

Klimatyzator kasetonowy

Klimatyzator kasetonowy montuje się w biurach, centrach handlowych, galeriach, restauracjach. Wyposażenie go w dodatkowy czujnik ruchu, pozwala na duże oszczędności energii. Czujnik wykrywa ruch w pomieszczeniu i gdy nikt tam nie przebywa, klimatyzator zmniejsza wydajność.

Zapytaj o klimatyzator do swojego biura!

Klimatyzator przysufitowo przypodłogowy

Klimatyzator przysufitowo przypodłogowy

W niektórych obiektach montuje się klimatyzator przysufitowo przypodłogowy.  Jest to urządzenie, które montuje się, gdy nie ma możliwości zamontowania klimatyzatora ściennego. Urządzenia te zapewniają dostarczenie powietrza na duże odległości. Klimatyzator przysufitowo przypodłogowy po wyborze specjalnego trybu skutecznie zapewnia zwiększoną siłę nawiewu, dzięki czemu idealnie nadaje się do schładzania wysokich pomieszczeń.

Klimatyzator kanałowy

Klimatyzator kanałowy jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń, gdzie jest wąska przestrzeń montażowa (niektóre urządzenia mają wysokość jedynie 198 mm).  Znajduje zastosowanie w przypadku potrzeby schłodzenia kilku pomieszczeń. Dzięki kanałom możliwe jest rozprowadzenie powietrza dokładnie tam gdzie jest taka potrzeba.

Klimatyzator kanałowy montuje się najczęściej w obiektach przemysłowych czy w hotelach.

Klimatyzator kanałowy

Nie znalazłeś rozwiązania do swojego biznesu? Zadzwoń, napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze. Z nami masz zapewniony profesjonalny montaż, sprawdzone urządzenia z 10 letnią gwarancją i niezawodny i szybki serwis.

Doradzamy i montujemy na terenie całego województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Klimatyzacja Świebodzin

Coraz więcej montaży wykonujemy w pomieszczeniach komercyjnych. Komfort pracy sprawia, że pracodawcy dbają o to, aby była w biurze klimatyzacja. Świebodzin jest kolejnym miastem w województwie lubuskim, w którym montujemy z sukcesem od 15 lat, zapewniając najwyższą jakość urządzeń i obsługi. 

Darmowa wycena. Klimatyzacja Świebodzin

Jako firma lokalna gwarantujemy darmową wyceną i fachową poradę. Wybór rodzaju klimatyzacji nie jest łatwym zadaniem, dlatego też chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Domki letniskowe a klimatyzacja. Zielona Góra coraz więcej zapytań.

W ostatnim czasie coraz więcej montaży jest w obiektach takich jak domki letniskowe. Klimatyzacja domków letniskowych stała się już czymś powszechnym. Dobry klimatyzator zapewni chłodzenie, grzanie i oczyszczenie powietrza w domku, przy niewielkim zużyciu energii.

Klimatyzacja Zielona Góra- sprawdzone rozwiązania

W mieście wykonaliśmy klimatyzację wielu pomieszczeń biurowych wykorzystując do tego głównie klimatyzatory kasetonowe i ścienne. Na urządzenia jest aż 10 lat gwarancji, dzięki czemu pracodawcy są spokojni, bo wiedzą, ze dzięki regularnym serwisom i doskonałej jakości oferowanych urządzeń mają zapewnioną bezawaryjną pracę klimatyzatorów przez długi okres użytkowania.