Chłodnictwo

Budowa instalacji chłodniczych

Istotną dziedziną naszej działalności jest budowa instalacji do mroźni i komór chłodniczych.

Przez kilkanaście lat wykonaliśmy wiele projektów chłodniczych co przekonuje klientów jak dużym doświadczeniem dysponujemy zarówno w fazie doradztwa, doborze komponentów jak i wykonawstwa oraz późniejszego serwisu układów chłodniczych.

W celu optymalizacji kosztów eksploatacji analizujemy z klientem dobór mocy chłodniczej, oferujemy rozmrażanie chłodnic gorącymi gazami oraz instalujemy odzysk ciepła.

Odzysk ciepła jest bardzo dobrą i prostą do realizacji metodą na oszczędność finansową oraz ekologiczną, do której przekonała się spora część naszych klientów. Uzyskane w ten sposób ciepło może być wykorzystane na:

  • podgrzewanie budynków;
  • dogrzewanie ciepłej wody użytkowej,

Instalujemy tylko sprawdzone urządzenia i automatykę europejskich producentów. Gwarantuje to pewność że wymogi klienta zostaną spełnione.

Alternatywne rozwiązania

Alternatywnym rozwiązaniem dla instalacji freonowej jest zastosowanie glikolowego układu wody lodowej. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest zmniejszenie ilości czynnika w instalacji chłodniczej. Zwiększa to bezpieczeństwo dla użytkowników i środowiska. W przypadku nieszczelności na części instalacji mamy do czynienia z wyciekiem wodnego roztworu a nie freonu.

Oferta chłodnictwa

Nasza oferta obejmuje:

  1. Doradztwo  – optymalne dostosowanie urządzeń do wymogów jak i potrzeb Klienta
  2. Terminowe wykonawstwo
  3. Opiekę gwarancyjną jak i pogwarancyjną

Nasze doświadczenie

Jesteśmy firmą, która dziala na rynku od ponad 20 lat. Klimatyzacja do domu, biura, wentylacja, chłodnictwo, pompy ciepła.

  • fachowa porada
  • profesjonalny projekt
  • bezpłatna wycena
  • szybki i montaż
  • serwis